Bowling

BOWLING na nejvyšší úrovni pro profíky, rekreační hráče i vaše děti Není bowling jako bowling. U nás si zahrajete na 6 špičkových profesionálních drahách od výrobce QUBICAAMF, jenž má více než 50 let zkušeností a instaloval desetitisíce drah v centrech po celém světě. Jsme certifikovaným bowlingovým centrem a garantujeme přesnost a seřízení každé dráhy.

Otevírací doba

Po – Ne:    11:00 – 23:00

Bowling:    +420 776 450 999

3

Na bowlingu Vás čeká:

Liga smíšených párů

Přijďte si s partnerem či partnerkou zahrát ligu smíšených párů! Proti klasickým turnajům má naše liga tyto vlastnosti a výhody:

  • Budete hrát proti přibližně výkonnostně stejně hrajícím soupeřům.
  • Nečekáte, hraje se prakticky pořád a za 2,5 hodiny je hotovo.
  • Můžete střídat, a to i během hracího dne. Pokud z jakéhokoliv důvodu nemůžete se na hrací den dostavit, nebo chcete si během her v průběhu večera odpočinout, může ve vašem týmu hrát až osm členů, kteří mohou za vás zaskočit.

Zajímavý systém hry: Každý zápas se skládá ze tří soubojů: muž proti muži, žena proti ženě a pak celý pár proti páru systémem „crazy mix“, což znamená střídání po hodu v jedné hře. Každé vítězství ve vzájemném souboji je ohodnoceno 1 bodem, vítězství v celkovém součtu pak 2 body. Ve hře je v každém zápasu tedy celkem 5 bodů. Postupy mezi ligami každé dva měsíce. Celá sezóna je pak roční. Finanční odměny jsou připraveny pro celkové vítěze ligy. Vítězové jednotlivých skupin na konci roku mají slevu na startovném následující sezónu.

Najdete nás také: