VÍTAME VÁS V NAŠEM SAUNOVÉM SVĚTĚ, KDE SI MŮŽETE UŽÍT TEN PRAVÝ RELAX

Otevírací doba

Po – Ne:    11:00 – 22:00

1. 7. – 31. 8. 2024
Po – Ne: 16:00 – 22:00

Recepce:    +420 607 090 496

3

V saunovém světě najdete:

  • Finská sauna

Finská sauna je prověřenou klasikou, která vám pomůže vyplavit z těla toxiny, prokrvit orgány i kůži, posílit imunitu a zbavit se stresu. Teplota se v klasické finské sauně pohybuje v rozmezí od 85 do 100 °C. Vlhkost vzduchu je pak mezi 10 a 20%.

  • Herbal sauna

Díky nižší teplotě, konkrétně mezi 55 a 65 °C jsou herbal sauny ideální variantou pro lidi, kterým vysoká teplota ostatních saun nedělá dobře. Do vzduchu se společně s párou dostávají různé esenciální oleje, které účinně revitalizují tělo i mysl. Další výhodou herbal saun je, že nevysušují dýchací cesty a vlasy. Vlhkost vzduchu v herbal sauně je okolo 40%.

  • Parní lázeň

Pokud trpíte dýchacími problémy, je pro vás tento typ sauny správnou volbou. Parní lázeň s teplotou 45 až 55 °C a vlhkostí vzduchu mezi 90 a 100%, zkombinovaná vonnou esencí například s eukalyptem, je vhodná zejména k léčbě astmatu či zánětu průdušekPomáhá uvolnit dýchací cesty a zlepšuje odkašlávání.

  • Vířivka

Vířivka pro 8 osob s teplotou 37 °C

  • Kneippův chodník

Kneippův chodník se skládá ze dvou nádrží. V jedné nádrži je voda o teplotě okolo 40 °C, ve druhé voda o teplotě okolo 15 °C. Pro Kneippovu vodoléčbu je typické střídání studené a teplé vody. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení nohou a zlepšení celkového metabolismu a krevního oběhu. Oblázky na dně potůčku masírují chodidla, střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla. Terapie pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin, vede k otužování.

 

  • Ochlazovací bazén

  • Sprchy a ochlazovací vědra

  • Relaxační zóna

Kapacita wellness je max. 30 osob.

Na recepci je pro vás připraven sauna bar, kde si můžete zakoupit nealkoholické i alkoholické nápoje a občerstvení.

Přijímáme karty MultiSport! Cenu vstupu s kartou MultiSport naleznete v našem ceníku.

Najdete nás také: